Biz Kimiz?

koruyucu

KORUYUCU ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ olarak 2012 Nisan ayında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğümüzden aldığımız yetki belgesi ile yetkilendirilerek, İzmir’ de İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti vermeye başladık.

2013 yılında sırasıyla Ankara, İstanbul illerinde, 2018 yılında Muğla ilinde yetki alarak İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti verdiğimiz il sayısını 19’a çıkardık.

2016 yılında kardeş şirketimiz HSE GLOBAL ile geliştirdiğimiz HSE RADAR, Bakanlığımızın ilk entegratör İSG yazılımları arasında yer aldı. Halen Migros gibi birçok kurumsal firmanın İSG risklerini bu yazılım ile yönetmekteyiz. Covid pandemisi ve sonrası çözüm ortaklarımız ile geliştirdiğimiz uzaktan eğitim panellerimiz sayesinde evden çalışanlara İSG eğitimlerini aksatmadan devam ettirerek yazılım ve uzaktan eğitim ile oluşturduğumuz yönetim sistemlerimizle İSG Hizmetlerimizi dijitalize etmeyi başardık.

Şu an deneyimli Hekim, İş Güvenliği Uzmanı ve Yardımcı Sağlık Personelinden oluşan 100 kişilik kadromuzla İSG konusunda sorunun değil çözümün parçası olmayı hedefleyerek ilk günkü heyecanımızla İSG alanındaki hizmetlerimizi geliştirerek sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlama bilinciyle, güncel teknolojiyi uygulayan kadrolarıyla, uluslararası kalite yönetimi standardı temelinde, seçkin ve referans bir firma olmak.

vizyon

misyon

Misyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında;

Ulusal mevzuattan ödün vermeden, ölçülebilir evrensel kalite standartlarında şeffaf, dürüst, müşteri ve çalışanlarının güvenliğini ve memnuniyetini esas alarak hizmet veren, sürdürülebilir ve kazançlı bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Misyon ve vizyon olarak ilan ettiğimiz değerlerimiz doğrultusunda; TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardında hizmet veren, müşteri ve çalışan memnuniyeti, güvenliğini esas alan, ölçülebilir standartlar çerçevesinde iyileştirmeler yaparak, iç ve dış paydaşları ile uyumunu gözeten bir kuruluş olarak var olmaktır.

kalite-politikasi

İLKELERİMİZ

 durustluk

Dürüstlük

 

musteri-odakli-calisma

​​​Müşteri Odaklı Çalışma

 

 gizlilik

Gizlilik

​​​​​​

durustluk

Sürdürülebilirlik

 

musteri-odakli-calisma

Şeffaflık

 

gizlilik

İş Birliği

​​​​​​

Sosyal Medyada Paylaş:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

stratejimiz

Stratejimiz

İş Sağlığına ve iş güvenliğine dayalı sistem bir kültürdür. Çalışma hayatının dolayısıyla iş hayatının standardizasyonu iş sağlığı ve iş güvenliği ilkelerinin yerine getirilmesiyle gerçekleştirilebilir…

belgelerimiz

Belgelerimiz

Belgelerimize ulaşmak için bu sayfaya göz atabilirsiniz.…

yonetim-kadromuz

Yönetim Kadromuz

Şevket Uluç Serim Yönetim Kurulu Başkanı ulucserim@koruyucu.com.tr A. Banu Bozkır Genel Müdür banubozkir@koruyucu.com.tr…