Hakkımızda

Learn about our history and work

KORUYUCU Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Koruyucu OSGB 2012 Nisan ayında İzmir’de yetki alarak iş sağlığı ve iş güvenliği alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2013’te sırasıyla Ankara ve İstanbul şubelerinin faaliyete geçmesiyle komşuluklarıyla birlikte 16 ile hizmet verir hale gelmiştir.

Deneyimli hekim, iş güvenliği uzmanı, yardımcı sağlık personelinden oluşan 60 kişilik kadromuzla sorunun değil çözümün parçası olmayı hedefleyerek iş sağlığı ve iş güvenliği alanında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Vizyon

Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlama bilinciyle, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzman kadrosu, bilgi ve deneyim havuzlarıyla, güncellenebilir bilişim sistem ve teknoloji uygulamalarında öncü, sürekli geliştirdiği evrensel kalite ölçütleri ile konusunda lider, katma değer yaratan seçkin ve referans bir firma olmak.

a

Misyon

İş sağlığı ve güvenliği alanında; güncellenebilir bilişim sistem ve teknoloji uygulamalarında ulusal mevzuattan ödün vermeden, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı, ölçülebilir evrensel kalite standartlarında, şeffaf, dürüst, müşteri ve çalışan güvenliğini esas alarak hizmet veren, sürdürülebilir ve kazançlı bir şirket olmaktır.

Kalite Politikası

Misyon ve vizyon olarak ilan ettiğimiz değerlerimiz doğrultusunda; TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartında hizmet veren, müşteri ve çalışan memnuniyeti, güvenliğini esas alan, ölçülebilir standartlar çerçevesinde iyileştirmeler yaparak, iç ve dış paydaşları ile uyumunu gözeten bir kuruluş olarak var olmaktır.

Dürüstlük

İşimizi doğru ve sorumluluğunu alarak uygularız, en yüksek profesyonel standartlarda çalışırız

Müşteri Odaklı Çalışma

Konumuzda atak ve hızlı çalışarak müşteri performanslarına katkıda bulunuruz

Gizlilik

Müşteri bilgilerinin gizliliği ana ilkemizdir

Sürdürülebilirlik

Müşterilerimizin iş sağlığı ve iş güvenliği devamlılığını sağlamanın yeni gelişmeleri onlara yansıtmanın en büyük sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz

İş Birliği

En iyi sonuçların konusunun profesyonelleri ile birlikte çalışarak alınacağına inanıyoruz